Çağdaş Metal Dekorasyon

1988 yılında kurulan firmamız, dekorasyon amaçlı kullanılan pleksi malzemeler konusunda farklı ürün seçenekleri ile İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan pleksi malzemeler iç ve dış ortamlarda kullanım için idealdir. Mevsimsel değişmelerden etkilenmeden uzun yıllar kullanabileceğiniz pleksi malzemeler konusunda kaliteli ve farklı ürün seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalarda garantili ve belgeli pleksi malzemelerimiz ile ev ve iş yeri dekorasyonları konusunda ihtiyaçlarınıza uygun ürün seçenekleri sunuyoruz.

Şeffaf ve Saydam malzemelerden üretilen pleksi malzemeler cam malzemelere göre daha hafif ve ekonomiktir. Darbelere ve mevsim değişmelerine karşı daha dirençli olan ürünler konusunda garantili hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Üretimini ve montajını yaptığımız ürünlerde müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalarda daha kaliteli işler ortaya koymak ve uygun ödeme seçenekleri ile bütçenizi yormadan eşit taksit seçenekleri sunmaktayız.

Misyonumuz

Gelişen teknoloji ve dekorasyon malzemelerinde ortaya çıkan yenilikleri yakından takip ederek, benzersiz ürün seçeneklerimiz arasından doğru ve kaliteli ürünler konusunda daha çabuk seçim yapmanızı hedeflemekteyiz.