Şık tasarımları ve kullanım alanları ile yaygınlaşan pleksi malzemeler, Şeffaf ve Saydam farklı renk seçenekleri ile ev ve işyeri dekorasyonları için 4 mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz en iyi ürün sınıfındadır. Cam malzemelere göre daha hafif ve dayanıklı olan ürünlerin maliyetleri düşüktür.

Işığı geçirgen özelliği ile evinizin en iyi şekilde yansımasına yardımcı olan bu ürünler 90 C sıcaklığa getirilerek, yumuşatılır ve daha sonra istenilen kalıp elde edilir. Merdivenler için ideal ve sağlam olan bu ürünler dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Cafe, Restaurant, Otel, Avm ve benzeri alanlarda kullanabileceğiniz farklı pleksi baba ve dikme modelleri ile dikkatleri üzerine çeken sistemler konusunda oldukça fazla referans ve müşteri ağına sahibiz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretim ve montaj esnasında kullanım kolaylığı sağlayan ürün seçenekleri ile en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Firmamızın  kadrosunda görev alan tecrübeli personellerimiz pleksi korkuluk sistemleri konusunda tecrübeli ve iş ahlakı ön planda olarak çalışma yapan çağdaş metal dekorasyon, sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Pleksi korkuluk modelleri, farklı tasarım ve işçilik ile daha cazip hale geleceğinden, ürün seçimi yaparken, mekanın renk ve dekorasyonuna önem göstermeniz gerekir.

Saydam ve yarı saydam özelliğe sahip, kolay işlenebilen ve kesilebilen plastik bir malzemedir. Görünümü oldukça estetik olan bu ürünler evinize ve işyerinize uygulanabilir. Cam malzemeye göre ışığı geçirgenliği % 92 oranındadır. İstanbul pleksi korkuluk firması olarak, satışını yaptığımız tüm ürünlere garanti vermekteyiz.[/vc_column_text]