Pleksi malzemelerin ortaya çıkmasında etken malzemeler arasında yer alan pleksi dikme ve pleksi baba ürün seçenekleri sağlam ve kullanışlı tasarımları ile her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Merdivenlere görsel yönden zenginlik katan Pleksiglas merdiven trabzanları pirinç ve paslanmaz krom malzeme ile bütünleşerek daha şeffaf bir görünüm kazanır. Üretim esnasında hava kabarcıklı ve düz çubuklar daha sağlam ve kullanışlıdır.

Pleksi aksesuarları seçiminde müşterinin tercih edeceği modeller, ustalık gerektiren tecrübeli eller ile bütünleşerek daha zarif bir görünüm elde etmesi sağlanır. İstanbul pleksi merdiven modellerimizi Showroom’dan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Saydam ve parlak ürün seçenekleri ile cam malzemelere göre daha hafif ve ergonomik olan malzemeler konusunda garantili ve güvenilir bir şekilde hizmet almak için alt kısımda yer alan modellerimizi inceleyebilir ve fiyatları hakkında ayrıntılı olarak iletişim numaralarından veya mail ile bilgi alabilirsiniz.

Çağdaş Metal Dekorasyon, Pleksi konusunda deneyimli ve başarılı bir ekip ile istanbul merkezli olarak 81 ilde hizmet veren, en geniş bayi ağına sahip firmalar arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı 90 C sıcaklığa getirilerek, yumuşatılan malzemelere kalıp ve tasarımlar sunarak en iyi olan hizmeti sunma arayışı içerisindedir. Kaliteli ve belgeli ürün sınıfı ile taleplerinizi ivedi şekilde çözüme ulaştıran firmamız, ödeme konusunda da en uygun pleksi merdiven fiyatları‘nı sizlere sunar.

Dekoratif görünüme sahip olan bu ürünler ışığı geçirgen özellikte ve kolay bir şekilde temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Mevsim değişmelerinden etkilenmeden uzun yıllar kullanabileceğiniz en iyi sistemdir.